1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Nikica
Последна активност:
4 октомври 2012 во 02:03
Зачленет на:
28 август 2012
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
1
Пол:
Машки
Роденден:
1 мај 1989 (Возраст: 30)

Сподели:

Nikica

Нов член, Машки, 30

Nikica последен пат беше виден/а како:
4 октомври 2012