1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
nijas
Последна активност:
4 јануари 2014 во 18:14
Зачленет на:
26 февруари 2012
Мислења:
10
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
3
Пол:
Машки
Роденден:
29 јули 1993 (Возраст: 26)
Локација:
kicevo

Сподели:

nijas

Нов член, Машки, 26, од kicevo

zdravo decki kako ste dali mi ste dobri naskoro ke ima za mene emisja za mojot zivot na kanal5 i na sitel televizija imate pzodrav od nijas 26 март 2012

nijas последен пат беше виден/а како:
4 јануари 2014