1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Metalomania
Последна активност:
29 декември 2012 во 01:20
Зачленет на:
28 август 2012
Мислења:
2
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
3
Пол:
Машки
Роденден:
јануари 23

Сподели:

Metalomania

Нов член, Машки

Metalomania последен пат беше виден/а како:
29 декември 2012