1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
men in blek
Последна активност:
4 април 2012 во 23:25
Зачленет на:
4 април 2012
Мислења:
4
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
3

Ги следи 3

Следачи 2

Пол:
Машки
Роденден:
9 јануари 1992 (Возраст: 27)

Сподели:

men in blek

Нов член, Машки, 27

сакам да работам во германија,може ли некој да ми каже каков е животот таму,може ли 20 год дете да издржи... 4 април 2012

men in blek последен пат беше виден/а како:
4 април 2012