1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Maria
Последна активност:
5 мај 2012 во 23:58
Зачленет на:
5 мај 2012
Мислења:
2
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
3
Пол:
Женски
Роденден:
14 октомври 1996 (Возраст: 23)

Сподели:

Maria

Нов член, Женски, 23

Maria последен пат беше виден/а како:
5 мај 2012