1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Трофеи освоени од malata..

 1. 200
  Доделено: 9 март 2015

  Член повеќе од две години

  Честитки! Ти беа доделени 200 поени од трофеи бидејќи си наш член повеќе од две години.

 2. 100
  Доделено: 4 април 2014

  Член повеќе од една година

  Честитки! Ти беа доделени 100 поени од трофеи бидејќи си наш член повеќе од една година.

 3. 5
  Доделено: 4 април 2013

  Зависник

  30 постирани мислења. Мора да ви се допаѓа тука!

 4. 10
  Доделено: 27 февруари 2013

  Ме бендисуваат

  Вашите мислења им се допаднале 25 пати на останатите членови.

 5. 2
  Доделено: 16 февруари 2013

  Некому му се допаѓате!

  Некому му се допаѓа една од вашите пораки. Продолжете со такво постирање!

 6. 1
  Доделено: 16 февруари 2013

  Прва порака

  Напишете едно мислење на форумот за да го освоите овој трофеј.