malata.. | Црнобело Форум
malata..
Реакции
42

Зачленет на
Последно виден

Пораки на профилот Најнови активности Теми и мислења За мене

 • Новата книга со 365 страници започнете ја со многу љубов, здравје, успех и малку повеќе памет. Среќна Нова 2015!
  G
  Ghtalpo
  И тебе такоџе
  Животот е прекраток за да се нервираш поради луѓето кои не заслужуваат да бидат проблем во твојот живот.
  Од медицинска гледна точка срцето неможе да сака, тоа е мускул кој пумпа крв :)
  • Ми се допаѓа
  Реакции: Marchisio and parvati
  G
  Ghtalpo
  Ама од медицинска :))
  Додуша кога сакаш не те боли срцето него некаде малце над стомакот
  malata..
  malata..
  па од медицинска де ;)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…