1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
malata..
Последна активност:
9 март 2015 во 21:01
Зачленет на:
16 февруари 2013
Мислења:
38
Допаѓања:
42
Поени од трофеи:
318

Ги следи 1

Следачи 3

Пол:
Женски
Роденден:
јуни 11

Сподели:

malata..

Истакнат Член, Женски

Новата книга со 365 страници започнете ја со многу љубов, здравје, успех и малку повеќе памет. Среќна Нова 2015! 31 декември 2014

malata.. последен пат беше виден/а како:
9 март 2015