1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Makedonka Nojkov
Последна активност:
12 јули 2018 во 19:42
Зачленет на:
9 јули 2018
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
1

Следачи 1

Пол:
Женски
Роденден:
2 октомври 1993 (Возраст: 25)

Сподели:

Makedonka Nojkov

Нов член, Женски, 25

Makedonka Nojkov последен пат беше виден/а како:
12 јули 2018