1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Членови кои mAcIkA ги следи

 1. Dee Dee

  Истакнат Член, Женски, од Право,па лево,вртиш кривина и у П.М!
  Мислења:
  197
  Допаѓања:
  468
  Поени од трофеи:
  63
 2. existence

  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Поени од трофеи:
  1,683
 3. marjan

  Истакнат Член, Машки, од Bitol, Bitola, Macedonia
  Мислења:
  489
  Допаѓања:
  657
  Поени од трофеи:
  93
 4. Psychobilly

  Староседелец, Машки, од Pilgrim Psychiatric Center
  Мислења:
  600
  Допаѓања:
  1,509
  Поени од трофеи:
  703