1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Macedon
Последна активност:
5 ноември 2018 во 17:42
Зачленет на:
5 ноември 2018
Мислења:
2
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
3
Пол:
Машки
Роденден:
1 септември 1973 (Возраст: 45)

Сподели:

Macedon

Нов член, Машки, 45

Macedon последен пат беше виден/а како:
5 ноември 2018