1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
m.i.m.i
Последна активност:
30 јули 2012 во 04:13
Зачленет на:
21 јуни 2012
Мислења:
25
Допаѓања:
13
Поени од трофеи:
3

Следачи 2

Пол:
Женски
Локација:
Во мојот единствен свет!

Сподели:

m.i.m.i

Нов член, Женски, од Во мојот единствен свет!

Добро ве најдов! :) 21 јуни 2012

m.i.m.i последен пат беше виден/а како:
30 јули 2012