1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Членови кои LosOdio ги следи

 1. Baronessa

  Истакнат Член, Женски, од Los Angeles!
  Мислења:
  524
  Допаѓања:
  753
  Поени од трофеи:
  93
 2. Mila Kunis

  Истакнат Член, Женски, од Скопје
  Мислења:
  2,279
  Допаѓања:
  3,528
  Поени од трофеи:
  443
 3. Scars

  Староседелец, Женски
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,542
  Поени од трофеи:
  1,143