1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
LosOdio
Последна активност:
8 мај 2012 во 00:08
Зачленет на:
21 февруари 2012
Мислења:
20
Допаѓања:
17
Поени од трофеи:
3

Ги следи 3

Следачи 1

Пол:
Машки
Роденден:
5 јули 1993 (Возраст: 26)

Сподели:

LosOdio

Нов член, Машки, 26

Don't worry about people, they will all die <3. 2 март 2012

LosOdio последен пат беше виден/а како:
8 мај 2012