1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Членови кои Loner ги следи

 1. Badgirl

  Староседелец, Женски, 24, од Najubaviot grad ------> SKOPJE :D
  Мислења:
  1,477
  Допаѓања:
  3,259
  Поени од трофеи:
  1,133
 2. ●Untouchable°

  Староседелец, Женски
  Мислења:
  1,186
  Допаѓања:
  1,131
  Поени од трофеи:
  733