1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Членови кои го/ја следат Loner

 1. incule

  Староседелец, Женски, 25
  Мислења:
  731
  Допаѓања:
  121
  Поени од трофеи:
  1,053
 2. kikaa

  Нов член, Женски, 23
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
 3. Неутрален Критичар

  Нов член, Машки, 27
  Мислења:
  8
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1