1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Lex.Kyuubi
Последна активност:
3 октомври 2013 во 22:18
Зачленет на:
22 септември 2012
Мислења:
13
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
3
Пол:
Машки
Роденден:
април 11
Локација:
Konoha

Сподели:

Lex.Kyuubi

Нов член, Машки, од Konoha

Подоцна ќе сфатиме дека луѓето кои ни го направиле животот потежок всушност ни го направиле полесен.... 24 октомври 2012

Lex.Kyuubi последен пат беше виден/а како:
3 октомври 2013