1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
lazar57
Последна активност:
10 јули 2019 во 05:46
Зачленет на:
5 јули 2019
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
1
Пол:
Машки
Роденден:
15 јуни 1957 (Возраст: 62)

Сподели:

lazar57

Нов член, Машки, 62

lazar57 последен пат беше виден/а како:
10 јули 2019