Скорешна содржина од Lara | Црнобело Форум

Скорешна содржина од Lara

 1. Lara

  Работи кои ве асоцирааат на водење љубов/секс

  Порнич...мажи кај сте вие да го спомнете ова?? :trepka :rofl хахаха
 2. Lara

  Облека според формата на телото

  не сум сигирна дали сум круша или песочен часовник...а на облеката не внимавам баш нај нај, а треба, зошто се прикрива малце од малце :)
 3. Lara

  Турцизми

  ананас - машала шишарка кошаркарски терен - баскет авлија ...
 4. Lara

  Избор за најубаво милениче

  еве ја ЛАРА :wub
 5. Lara

  Вашите домашни миленици

  имам еден мачор обичен црн (Адам) имам персиски мачор (Грино) и мала персиска убавица (на сликава кај мене - Лара) а и куче имам Бела се вика...и чека бебиња :sram
 6. Lara

  Шминка - да или не?

  Секој си има право да се шминка како сака.Јас се шминкам секогаш,зависи од пригодата,некогаш знам и преку ден доста да ги нагласам зошто сметам дека ми се убави :wub се зависи од расположението ;) п.с.Сепак убавината доаѓа од внатре :)
 7. Lara

  Што никогаш не би облекле?

  мислам дека ова е врвот хаххахах
 8. Lara

  Вашите нокти

  Мене секогаш ми се налакирани, а често и си цртам нешто...ама имам еден проблем...ги гризам од страна...не знам што да правам за да се одвикнам:mad: ако знаете нешто плс хелп
 9. Lara

  Чевли

  Дали се згодни за носење овие? Ги носел ли некој? Ги немам пробано ама ми изгледаат мн нестабилни :unsure