1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Kristina1003
Последна активност:
19 мај 2014 во 22:14
Зачленет на:
21 април 2014
Мислења:
14
Допаѓања:
30
Поени од трофеи:
13

Ги следи 3

Пол:
Женски
Роденден:
10 март 1992 (Возраст: 27)

Сподели:

Kristina1003

Полноправен Член, Женски, 27

Жена е она која и покрај секој удар вели : "нема толкава сила која ќе ме уништи " 19 мај 2014

Kristina1003 последен пат беше виден/а како:
19 мај 2014