Kowalsky

Роденден
17 јули 1996 (Возраст: 24)
Локација
Kicevo
Пол
Машко
Професија
Football

Following

Следачи

Трофеи

 1. 5

  Зависник

  30 постирани мислења. Мора да ви се допаѓа тука!
 2. 2

  Некому му се допаѓате!

  Некому му се допаѓа една од вашите пораки. Продолжете со такво постирање!
 3. 1

  Прва порака

  Напишете едно мислење на форумот за да го освоите овој трофеј.