1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
KaMa(
Последна активност:
31 август 2012 во 03:13
Зачленет на:
1 јули 2012
Мислења:
42
Допаѓања:
32
Поени од трофеи:
18

Ги следи 2

Следачи 3

Пол:
Машки

Сподели:

KaMa(

Полноправен Член, Машки

Јузерот веќе не се логира. 7 јули 2012

KaMa( последен пат беше виден/а како:
31 август 2012