1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Kalina
Последна активност:
14 ноември 2019 во 20:37
Зачленет на:
14 ноември 2019
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Пол:
Женски
Роденден:
19 јануари 2000 (Возраст: 19)

Сподели:

Kalina

Нов член, Женски, 19

Zdravo, mi treba sostav za:. 1.Opis na opstinata gorce petrov 14 ноември 2019

Kalina последен пат беше виден/а како:
14 ноември 2019