1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Jeremija Krstic
Последна активност:
17 јануари 2014 во 20:06
Зачленет на:
8 септември 2012
Мислења:
41
Допаѓања:
22
Поени од трофеи:
8

Ги следи 2

Следачи 2

Пол:
Машки
Роденден:
9 септември 1992 (Возраст: 27)
Локација:
Дома :)
Професија:
Џаболебарам

Сподели:

Jeremija Krstic

Полноправен Член, Машки, 27, од Дома :)

1 Милка - единица мерка за кладби во Македонија.. 23 јануари 2013

Jeremija Krstic последен пат беше виден/а како:
17 јануари 2014