1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Jana
Последна активност:
8 јули 2012 во 18:32
Зачленет на:
2 март 2012
Мислења:
38
Допаѓања:
100
Поени од трофеи:
33
Пол:
Женски
Роденден:
14 ноември 1997 (Возраст: 22)
Локација:
Скопје

Сподели:

Jana

Активен Член, Женски, 22, од Скопје

Jana последен пат беше виден/а како:
8 јули 2012