1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Jackal
Последна активност:
29 април 2016 во 04:08
Зачленет на:
13 февруари 2012
Мислења:
2,031
Допаѓања:
2,642
Поени од трофеи:
1,143
Пол:
Машки
Роденден:
29 декември 1993 (Возраст: 25)
Локација:
Битола

Сподели:

Jackal

Староседелец, Машки, 25, од Битола

if you open your mind too much your brain will fall out! 24 март 2014

Jackal последен пат беше виден/а како:
29 април 2016
  1. smeker
   smeker
   Честито :))
   1. Jackal
    Jackal
    fala batka ...:)
    9 јуни 2012
  2. melpomena
   melpomena
   Честитки :)
   1. Jackal
    Jackal
    фала ...:):)
    9 јуни 2012
  3. Aristokrat
   Aristokrat
   Нема да коментираш некој денеска натпревар?
   1. Прикажи претходни коментари...
   2. Aristokrat
    Aristokrat
    Полска ја стаив кец и чешка така да гледај ако коемнтираш навивај за нив,јас иам расипан телевизор така да може да те слушам тебе и да навивам без да гледам:)
    8 јуни 2012
   3. Jackal
    Jackal
    исто мислиме .. навивам за полјаците оти ја нејкам дрзавата на нашат јужна страна .... а и русите се јаки ...
    8 јуни 2012
   4. Aristokrat
    Aristokrat
    Ма ја стаив за чешка ама здравје
    8 јуни 2012
  4. Jackal
   Jackal
   ВИКАМ АЛЛЛЛОООООО БАГРО НЕВОСПИТАНА.....АААААААААААААААААААААААААААА...... И НЕ СЕ ДЕРЕТЕ БЕ АЛОООООООООООО............
  5. Bum-Bum
   Bum-Bum
   Честито матура!
   Да се запишеш каде сакашш и со среќа понатаму...
   Се десетки во индексот да ти пишуваат
   :D
   1. На Јована и Jackal им се допаѓа ова.
   2. Jackal
    Jackal
    фала за честитките , индекс ке имам ама за 10 не сум сигурен ...:)
    21 мај 2012
   3. Bum-Bum
    Bum-Bum
    Маа не е ни битно...Битно тебе да ти е убаво ,и да супееш во животот и 8 и 9 па и 10 се самоо бројки...Битно е знаењето во тебе :D
    21 мај 2012
   4. Jackal
    Jackal
    имаш право ... само да не ме примрзи да учам ида си дојда мскопје да учам ...
    21 мај 2012
  6. melpomena
   melpomena
   Честито матура!!
   1. На Jackal му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Jackal
    Jackal
    фала фала ..
    18 мај 2012
  7. NEPOBEDLIV
   NEPOBEDLIV
   Море бато, шо напрајвте со сајтот?
   1. Jackal
    Jackal
    ништо.. остана само како идеја ...
    7 мај 2012
   2. NEPOBEDLIV
    NEPOBEDLIV
    Фак...
    7 мај 2012
  8. existence
   existence
   Раста пази да не го исплаши некој:) Ти се свиѓаат? (знам дека ти беше по регето)
   1. На Jackal му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Прикажи претходни коментари...
   3. existence
    existence
    мхм. А знаеш дека будистите користат Датура за медитација и прочистување на мислите? :D
    datura = jamestown weed.
    Ова чудо може да те држи по неколку дена со интензивни халуцинации и тотална дезориентираност во реалноста. Ако претераш лесно може да цркнеш:)
    6 мај 2012
   4. Jackal
    Jackal
    добро знам шо е датура... се јадат семките... Датуратае многу заебано растение. читав баш пред некое време , сведоштво на еден тип шо м усе дешавало него како ги гледал работите и како другар му шо нема земено го гледал овај шо праел .. ептен забегано .. ако го најдам ке ти го пуштам да го прочиташ ...
    6 мај 2012
   5. existence
    existence
    A jaс како човек кој не се дрогира имам чудни познавања за психотропни супстанци и нивни дејствија:) Имам еден другар кој се сомнева дека се` сум испробал:D
    6 мај 2012
  9. existence
   existence
   Што зема проектна за матура?
   1. Jackal
    Jackal
    Програмирање на дистрибутивен систем .... имав транспорта ленат за програмирање со ПЛЦ ..
    5 мај 2012
   2. existence
    existence
    Не сум те следел бе:) Шо не кажуваш:D
    5 мај 2012
   3. Jackal
    Jackal
    мене не можи никој да ме следи... ке му избегам ... :)
    5 мај 2012
  10. Jackal
   Jackal
   колку сме толку сме , таман сме, уште и да сме токму во мозоко ке биди во ред ...
   1. На Scars31, КрисТина К. и Luckky им се допаѓа ова.
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Машки
  Роденден:
  29 декември 1993 (Возраст: 25)
  Локација:
  Битола