1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Jackal
Последна активност:
29 април 2016 во 04:08
Зачленет на:
13 февруари 2012
Мислења:
2,031
Допаѓања:
2,642
Поени од трофеи:
1,143
Пол:
Машки
Роденден:
29 декември 1993 (Возраст: 25)
Локација:
Битола

Сподели:

Jackal

Староседелец, Машки, 25, од Битола

if you open your mind too much your brain will fall out! 24 март 2014

Jackal последен пат беше виден/а како:
29 април 2016
  1. existence
   existence
   Those words you said are forbidden!!!

   xD
   1. Прикажи претходни коментари...
   2. existence
    existence
    Пази сега, може да те банираат xD
    6 декември 2012
   3. Jackal
    Jackal
    Нека пробаат... ако ми се деси нешто во рок од 24 часа ке се крени револуција. Целиот форум е миниран и ке го крениме во воздух ...:)
    6 декември 2012
   4. melpomena
    melpomena
    Избришете го профилот на принцезата на Бобо и се ке биде во ред...после ке раснат цвекиња,тревата и во зима ке е зелена и ке си се сакаат сите до небото и назад
    6 декември 2012
  2. existence
   existence
   Спамер!!!
   xD
   1. Jackal
    Jackal
    од еднаш спамер не се станува ..:)
    17 ноември 2012
  3. Trouble
   Trouble
   Да си дошол на собиранка во недела оти маф ти е работа да знаеш, ваква комбинација, јас, ти и парвати не се пропушта :))
   1. На parvati му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Jackal
    Jackal
    лелеле ке видам кое време ке дојдам во Скопје во недела..А и да дојдам ништо од дружењето "иф ју ноу ват ај мин" због здраствено-крводарителски причини.. Паузаирам
    25 октомври 2012
   3. Trouble
    Trouble
    Пу јазк :( Епа добро де здравје, ти глеј да дојдеш па ќе се дружиме само со пивце мивце нешо ќе се најде :))
    25 октомври 2012
   4. Trouble
    Trouble
    Пу јазк :( Епа добро де здравје, ти глеј да дојдеш па ќе се дружиме само со пивце мивце нешо ќе се најде :))
    25 октомври 2012
  4. Aristokrat
   Aristokrat
   Како иде,како се снаоѓаш во СКопје?
   1. Прикажи претходни коментари...
   2. Aristokrat
    Aristokrat
    А да и ти ја направи големата грешка што не смееше да ја направиш а тоа е да си отидеш предвреме,секогаш се седи бар два саата после тоа
    16 октомври 2012
   3. Jackal
    Jackal
    да се вратип дома пијан е д ултимејт тест. То значи дека патот до дома ти е потсвесно запишан и никогаш нема да го заброајш ...:)
    16 октомври 2012
   4. Jackal
    Jackal
    да да ама мораше да се вратам нешто цимеро ме бараше тогаш ..
    16 октомври 2012
  5. maci
   maci
   moze li da mi pratis na email biznis plan samo da vidam kako treba da go napravam ?....martinspasovski993@live.com
  6. maci
   maci
   moze li da mi pratis na email biznis plan samo da vidam kako treba da go napravam ?....martinspasovski993@live.com
  7. existence
   existence
   Како го нарече докторот?
   1. Прикажи претходни коментари...
   2. Jackal
    Jackal
    vo Goce i vo Kuzman ne primale od prva godina zato moram da odam tamu ..
    26 август 2012
   3. existence
    existence
    Абе примаат ама ако имаш врски. Имав јас колеги во прва што седеа таму, ама за луѓе од кај нас е полесно, ќе однесеш некое кило ракија и ракијата железни порти отвора. Ај ќе се дружиме пак, ќе пиеме по некое пивце у бифе.:) Поздрав.
    26 август 2012
   4. Jackal
    Jackal
    Ги немаше оваа година и во електронската пријава од министерството шо треба да се испрати како апликација. се јавив во двата студентски и исто ми рекоја дека оваа година не примаат од прваи дека се е пополнето. Нема врска ако е Стив далеку ке се снаоѓам а пиво не одбивам. ке се договориме понатаму ..:)
    26 август 2012
  8. existence
   existence
   Како не ги чувам тие книгите од средно мајке им:) Имав други книги во кои убаво беа објаснети сите тие пропаганди што ги ширеле сите како Александров, Ванчо Михајлов и сл.
   1. Jackal
    Jackal
    не е битно имам читано и јас нешто документи за нивните пропаганди ...и шо напишав во темата дека им се идоли таквите луѓе на нашите политичари, ако имаш твитер следи го илиуја димовски и види шо имаше напишано вчера ..
    17 јуни 2012
   2. existence
    existence
    Нашите политичари се луѓе кои растеле во време кога за македонската историја не се зборувало ништо повеќе од турско ропство и втора светска војна. За време на југославија многу работи не се спомнувале воопшто. Многумина од тие политичари ги имаат замешано идеалите на ВМРО и ВМРО - Михајловистичката која е сосема спротивна но намерно со исто име за да се замешаат целите.
    17 јуни 2012
  9. Jackal
   Jackal
   Че го калаш жими жими пукам ..
  10. Hip.Hop_MKD
   Hip.Hop_MKD
   Честито модератор на месецот.. :))
   1. Jackal
    Jackal
    фала брат ...
    10 јуни 2012
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Машки
  Роденден:
  29 декември 1993 (Возраст: 25)
  Локација:
  Битола