1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Членови кои iva89 ги следи

 1. Maks

  Мислења:
  1,363
  Допаѓања:
  1,863
  Поени од трофеи:
  1,123
 2. Redhead

  Bookworm, Женски, од Neverland
  Мислења:
  1,060
  Допаѓања:
  2,039
  Поени од трофеи:
  1,133
 3. Шмекси

  Истакнат Член, Машки, од Скопје
  Мислења:
  1,130
  Допаѓања:
  1,066
  Поени од трофеи:
  113