1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Членови кои го/ја следат iva89

 1. Legioner

  Истакнат Член, Машки, од Ohrid
  Мислења:
  999
  Допаѓања:
  606
  Поени од трофеи:
  423
 2. Maks

  Мислења:
  1,363
  Допаѓања:
  1,863
  Поени од трофеи:
  1,123