1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
iva89
Последна активност:
29 јуни 2012 во 01:29
Зачленет на:
27 февруари 2012
Мислења:
76
Допаѓања:
75
Поени од трофеи:
18

Ги следи 3

Следачи 2

Пол:
Женски

Сподели:

iva89

Полноправен Член, Женски

iva89 последен пат беше виден/а како:
29 јуни 2012