1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Членови кои Intense ги следи

 1. Stance

  Нов член, Женски, 34
  Мислења:
  23
  Допаѓања:
  16
  Поени од трофеи:
  3
 2. Хоуп*

  Proton
  Мислења:
  2,414
  Допаѓања:
  4,232
  Поени од трофеи:
  753