1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
ilievvski
Последна активност:
15 јуни 2016 во 22:18
Зачленет на:
1 мај 2016
Мислења:
4
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
3
Пол:
Машки
Роденден:
13 април 1985 (Возраст: 34)

Сподели:

ilievvski

Нов член, Машки, 34

ilievvski последен пат беше виден/а како:
15 јуни 2016