1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Hkakashi
Последна активност:
21 март 2017 во 21:05
Зачленет на:
13 јуни 2012
Мислења:
1,543
Допаѓања:
1,697
Поени од трофеи:
1,133
Пол:
Машки
Роденден:
28 август 1997 (Возраст: 22)
Локација:
Куманово
Професија:
Мученик

Сподели:

Hkakashi

Староседелец, Машки, 22, од Куманово

Почнем да певам ,,И када не будеш први ти'' и сетим се да смо први :) 17 ноември 2012

Hkakashi последен пат беше виден/а како:
21 март 2017
  1. Saladin
   Saladin
   Јас ти избришав едно во темата за педери. Беше од осетлива содржина.
   1. Hkakashi
    Hkakashi
    Океј друже
    7 мај 2013
  2. parvati
   parvati
   Тфој ѕвони, а мој вришти : )
   1. На Hkakashi му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Прикажи претходни коментари...
   3. Hkakashi
    Hkakashi
    не бе тмн си е брат, ја сам се зачленија у јуни 2012 и имаше 14 тг, и напуни на 28 Август 15 комада, и сг на 28 ке пуну 16
    21 април 2013
   4. parvati
    parvati
    Хепи брдеј : ) hhh
    28 мај 2013
   5. Hkakashi
    Hkakashi
    ама тој на 28 Август ми е брат, ама фала ипак
    28 мај 2013
  3. Trajche
   Trajche
   20 минути се смеам за клипот што го постира во Денес ме насмеа со кумот
   ХАХАХАХАХАААА!!!!
   1. На Hkakashi му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Hkakashi
    Hkakashi
    Хахахах, много е јако, и ја сам се ваљаја 10 минута по под ос мејање, стомак ме заболе...
    14 март 2013
   3. Trajche
    Trajche
    :))))))
    14 март 2013
  4. parvati
   parvati
   Хепи брдеј на брата ти : )
   1. Прикажи претходни коментари...
   2. Hkakashi
    Hkakashi
    hahahahahah :P
    1 март 2013
   3. parvati
    parvati
    луд незаебаај црнац ни е јак играч, треа да се искористи овој : )
    3 март 2013
   4. Hkakashi
    Hkakashi
    да само незнам на колко време е потпишаја договор, за 2-3 сезоне или само до крај на овуј сезону
    3 март 2013
  5. parvati
   parvati
   Брат како да играмо баскет некое попладне кд има јако с'лнце : ) И куде?
   ја изразна на кошеви у тргофски, ама не сам скакнаја баскет од средњу школу
   1. Hkakashi
    Hkakashi
    абе ке играмо не е тој проблем, ја кт играм играм на кошеви куде браќа и крсте, ама треба да најдемо друштво, и баскет. Ја на мој баскет му ја ебав мајката.
    13 февруари 2013
   2. parvati
    parvati
    ја на мој баскет сестру да му е*у : ) хаха
    Неам баскет, а миљон сам имаја у живот
    За људи ке најдемо , ти тфои другари ја мои и оп ке се испомешамо, ке ти лупам банане :P
    13 февруари 2013
   3. Hkakashi
    Hkakashi
    Хахаха, важи бе нема проблем. Абе ти на мене незнам, ама ја на тебе има едно кило да ти натрпам :P.
    13 февруари 2013
  6. Foxboro
   Foxboro
   брат да могу 50 лајка ке ти ставим ..............палец нагоре 100 метра...........за видеото сам се згазил од смеање..........и мама беше у соба у тај момент кд га пушти........двујцата се згазимо од смеање........ахахаахах :D
   1. На Hkakashi му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Прикажи претходни коментари...
   3. Hkakashi
    Hkakashi
    Брат па појма немам за што беше. Изгледа беше онј јанко исклучи ја слушалката и зборувај со телевизорот.
    8 февруари 2013
   4. Foxboro
    Foxboro
    не бе оној кд му вика уста да те еб*м
    8 февруари 2013
   5. Hkakashi
    Hkakashi
    не се сеќам хД
    8 февруари 2013
  7. parvati
   parvati
   :D насмеа ми га старо фациче у момент кд га прочита заѓан пост : ))))
   1. На ZmajChe и Hkakashi им се допаѓа ова.
   2. Hkakashi
    Hkakashi
    хахахаха, мило ми е
    18 јануари 2013
   3. parvati
    parvati
    ама стфарно, још па тој езиче :P ти си знаеш вика
    хахахха луд си брат
    18 јануари 2013
   4. Hkakashi
    Hkakashi
    хаахха, па по малце. Греота е да си 100% нормалан
    18 јануари 2013
  8. ZmajChe
   ZmajChe
   Кај си бе хкакаши? :D
   1. На Hkakashi му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Прикажи претходни коментари...
   3. ZmajChe
    ZmajChe
    па заслужено беше :D
    18 јануари 2013
   4. Hkakashi
    Hkakashi
    а ако е заслуено, ондак е оправдано
    18 јануари 2013
   5. ZmajChe
    ZmajChe
    хахахах :D
    18 јануари 2013
  9. ZmajChe
   ZmajChe
   Среќна Нова ! :)
   1. На Hkakashi му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Hkakashi
    Hkakashi
    Фала пуно исто и на тебе!
    1 јануари 2013
   3. ZmajChe
    ZmajChe
    Фала ! :D
    1 јануари 2013
  10. parvati
   parvati
   Луд поздраф, живели : )
   1. На ZmajChe му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Hkakashi
    Hkakashi
    Поздраф нездраф :P живели!
    31 декември 2012
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Машки
  Роденден:
  28 август 1997 (Возраст: 22)
  Локација:
  Куманово
  Професија:
  Мученик

  Интеракции

  Содржина:
  Windows Live:
  bojan_cunami@yahoo.com
  Skype:
  bojan.davidovik
  Twitter:
  BojanDavidovik