1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Gixxer
Последна активност:
6 септември 2012 во 14:15
Зачленет на:
31 август 2012
Мислења:
4
Допаѓања:
4
Поени од трофеи:
3

Следачи 1

Пол:
Машки
Роденден:
23 март 1983 (Возраст: 36)
Веб-страница:
Локација:
Skopje

Сподели:

Gixxer

Нов член, Машки, 36, од Skopje

Gixxer последен пат беше виден/а како:
6 септември 2012