1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
fighter
Последна активност:
21 април 2015 во 02:35
Зачленет на:
22 февруари 2012
Мислења:
26
Допаѓања:
27
Поени од трофеи:
613
Пол:
Машки

Сподели:

fighter

Староседелец, Машки

Никогаш не се откажувај од своите цели... само најупорните успеваат 22 февруари 2012

fighter последен пат беше виден/а како:
21 април 2015