1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Emmanuel
Последна активност:
19 јули 2018 во 00:57
Зачленет на:
19 јули 2018
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
1
Пол:
Машки
Роденден:
16 ноември 1982 (Возраст: 36)

Сподели:

Emmanuel

Нов член, Машки, 36

Emmanuel последен пат беше виден/а како:
19 јули 2018