1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Членови кои го/ја следат Elena

 1. $3Я3|\||)&p&†Y

  Староседелец, Машки
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
  Поени од трофеи:
  1,183
 2. Abe CreP

  Истакнат Член, Машки, 23
  Мислења:
  110
  Допаѓања:
  84
  Поени од трофеи:
  328
 3. cakar_ulav

  Староседелец, Машки, од некаде во длабочините на темнината
  Мислења:
  1,566
  Допаѓања:
  1,926
  Поени од трофеи:
  1,133
 4. Eva

  Староседелец, Женски
  Мислења:
  103
  Допаѓања:
  100
  Поени од трофеи:
  1,028
 5. Katica

  Нов член, Женски, 28, од Skopje
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  3
 6. Kisserboy

  Староседелец, Машки, 24, од Битола
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  Поени од трофеи:
  1,153
 7. Legioner

  Истакнат Член, Машки, од Ohrid
  Мислења:
  999
  Допаѓања:
  606
  Поени од трофеи:
  423
 8. Marchisio

  Староседелец, Машки
  Мислења:
  551
  Допаѓања:
  902
  Поени од трофеи:
  1,093
 9. Rosana

  Староседелец, Женски
  Мислења:
  267
  Допаѓања:
  499
  Поени од трофеи:
  1,063
 10. Stenak

  Полноправен Член, Машки, од Што има врска ?
  Мислења:
  46
  Допаѓања:
  84
  Поени од трофеи:
  18
 11. TheNagual

  Истакнат Член, Машки
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  8
  Поени од трофеи:
  303
 12. VULKAN-PEPEL

  Истакнат Член, Машки
  Мислења:
  160
  Допаѓања:
  126
  Поени од трофеи:
  343