Electra
Реакции
6,674

Зачленет на
Last seen

Пораки на профилот Теми и мислења За мене

 • Хепи брдеј Електрашицо : )
  • Like
  Реакции: Electra
  Electra
  Electra
  Фала Парва. Како Ивкова слава ми бидна овј роѓендан. :D
  Абе гарант го имаш шитнато акаунтот на Бетмен Велит, пошо он вчера славеше роденден.
  Ќе звучам ко Превер: Отидов на пазар љиљакот го видов ама тебе не, и затоа промашив за еден ден. Среќен нека ти е роденденот, остани ваква ко што си ориџинале, за нишо не се мењај. И така:))
  • Like
  Реакции: Electra
  Electra
  Electra
  Ами рандом дата ми е овде лупната, да не гледаат дека стареам. :D Еден ден исто ко ниеден. :)
  Фала Сац. ^^
  Не сум по пораките на другите друштвени мрежи така да, Модераторче, среќе роденден и многу казнени да делиш :) Се најубаво :)
  • Like
  Реакции: Electra
  Electra
  Electra
  Така, така, и јас не сум. Ај данке, а за казнени ќе се договориме. :D
  а шо ти мислиш туку така ќе избегаш а ??
  ај среќен роденден и се најубаво...шо да намислиш тоа да стисниш...:D :P
  па на свадба да ти играм...коловоџа оро да водам :D xD
  http://www.youtube.com/watch?v=n-tvt0Zgcyc :* :* убавото на бато :D :P
  • Like
  Реакции: Electra
  Electra
  Electra
  Хаха, и тука бе. :D Двојно да ти се врати, коловоџа тој дадин. <4
  Твоево модерирање ме потсетува на законите во саудиска арабија. Имено, ако си жена и те силуваат во оваа држава, ти си таа што оди во затвор, затоа што си имала секс со некој, со кој не си во брак... :D
  Повели линк ако неверуваш: http://stream.aljazeera.com/story/201307200035-0022922
  • Like
  Реакции: Electra
  Abraxas
  Abraxas
  Клучот во случајов е саудиски, тоа е проблемот.
  Electra
  Electra
  Но не е силување ако и другата страна ја прифати „играта“. Клучот на Арапите ќе им го вратиме во недела. :)
  Abraxas
  Abraxas
  Добра ноќ. :)
  • Like
  Реакции: Electra
  Electra
  Electra
  existence
  existence
  A ако го посетам линкот ќе ми ги дознаат ли личните податоци и после да ме зачленат во групата против сектите?
  Electra
  Electra
  Словото веќе знае сé што треба да знае за тебе. Тоа не работи како сектите погани. Твое е дали ќе го избереш правиот пат по кој чекорат 9000+ членови.
  џубре....ја љутам ти се тебе...да си знаиш
  земи пиши некаде...ееее :D :p
  • Like
  Реакции: Electra
  Electra
  Electra
  Немој да ми га љутиш мољим те. :/
 • Вчитување…
 • Вчитување…