Electra
Реакции
6,674

Зачленет на
Last seen

Пораки на профилот Теми и мислења За мене

 • Добар ден, овде адвокатот на клиентот сопственик на панорамио фотографијата за студентскиот марш.
  Се гледаме на суд. Фалачаопријатно!
  (сериозно, другарка една ја напраи фотката). Доби 4 понуди на брак, 7 за работа, инбоксот крска. :D
  • Like
  Реакции: toasumjas
  Electra
  Electra
  Јас кај минимум 10 души ја видов, жими деци. Немој да ми тужиш.
  Идам тогаш на следниот марш да сликам. шогиебамќесемажам
  Не сум папа.Ок?Позз.

  Следен пат ќе јадеш picklesburger. Анатема ти е тоа од папата.
  Electra
  Electra
  Каква антена мор? Што ти е тоа пицклесбургер?
  Одма папа тука, па ми прича латински. =.=
  Ентони хопкинс... И не ми текна, и не ми текна за него да го ставам. Изглеа пошо не сум го глеал одамна па сум го подзабораил. Добар избор иначе.
  Electra
  Electra
  Да се потсетиш! Ги јаде колегите (ноу пан интендед) и на свои 76 години.
  Мада сега чекам да избие со нешто појако. Нема нешто позабележително направено после глумењето Хичкок.
  Miss Hudson, you should read Arthur & George to see the real mastermind behind my fellow friend Sherlock.
  Sincerely yours
  Dr. John Watson
  • Like
  Реакции: Electra
  Electra
  Electra
  На листа е. Чекај да завршам со подмочнување од авантуриве прво, ко куче им се нафрлив после испитиве.
  Жена моуд он: Зошто Мис Хадсон? Толку стара и споредна сум, а? =.=
  S
  Saladin
  I was thinking for Miss Adler... but you know.... She the very opposite of my fellow friend. :D
  Electra
  Electra
  Oh, but she's quite the catch, doctor. Even your friend Holmes agrees on that.
  You can call me Professor Moriarty. Without the "Moriarty" part.
  Јас во бањиште, таа грчка отишла...оф леле коинциденција (ако така се викаше).
  Electra
  Electra
  Абе остај тоа тагирањето, тоа за неискусна раја е. Правите фраери само заминуваат без збор и после само слики им лепат на ситните души, без да нагласат кај биле, за другиве да се чудат и да прашуваат. Инстант слава, ем добиваш на мистериозност и скромност.
  The_Mayor
  The_Mayor
  Ќе се сликам исклучиво до палмите, а ти одма лајк и коментар: Палма де Мајорка си Мајоре? И јас од под тебе: Ахам - скромно да изгледат. Нека пукнат од завидување комшиине, сите ги имам аднато за френдој за да ми завидуваат.
  Electra
  Electra
  Не, не...ќе си пишеш дека тоа не се кажува јавно и ем ќе испаднеш убер скромен, ем сите ќе ти пишуваат приватно за да им кажеш.
  Феминистка! Ова аватарот ти е протест кон библијата зашто го претставува Исус како машко и врши дискриминација на претпоставките отфрлајќи можност за женско. Gotcha!
  Electra
  Electra
  existence
  existence
  Овие па неписмени, празно место не знаат кај се наоѓа на тастатура. Напишале анатема. Дури и мало дете знае дека треба да биде „а на тема“.
  Electra
  Electra
  И ти си неписмен бе, очигледно е дека сакале да пишат антена, as in антена што праќа сигнали до Бога во форма на слово.
 • Вчитување…
 • Вчитување…