1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Членови кои Electra ги следи

 1. $3Я3|\||)&p&†Y

  Староседелец, Машки
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
  Поени од трофеи:
  1,183
 2. 4FUN

  Староседелец
  Мислења:
  894
  Допаѓања:
  1,987
  Поени од трофеи:
  1,093
 3. Beauty&Beast

  Староседелец, Женски
  Мислења:
  732
  Допаѓања:
  798
  Поени од трофеи:
  703
 4. cakar_ulav

  Староседелец, Машки, од некаде во длабочините на темнината
  Мислења:
  1,566
  Допаѓања:
  1,926
  Поени од трофеи:
  1,133
 5. escape

  Староседелец, Женски, од Skopje
  Мислења:
  2,178
  Допаѓања:
  2,240
  Поени од трофеи:
  1,153
 6. existence

  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Поени од трофеи:
  1,683
 7. JaMi

  Староседелец, Женски, од во светот на бајките
  Мислења:
  6,458
  Допаѓања:
  14,374
  Поени од трофеи:
  1,683
 8. Lady*

  Староседелец, Женски
  Мислења:
  1,965
  Допаѓања:
  6,161
  Поени од трофеи:
  1,133
 9. lady_blue

  Староседелец, Женски
  Мислења:
  2,400
  Допаѓања:
  4,420
  Поени од трофеи:
  1,153
 10. melpomena

  Енигма, Женски, од На сигурно
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,756
  Поени од трофеи:
  1,673
 11. Selma

  Ingenious, Женски
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Поени од трофеи:
  1,183
 12. Succubus

  Истакнат Член, Женски, од under your skin.
  Мислења:
  562
  Допаѓања:
  835
  Поени од трофеи:
  393
 13. Аркантос

  Romanticist, Машки
  Мислења:
  2,353
  Допаѓања:
  3,846
  Поени од трофеи:
  1,153