1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
dorijan
Последна активност:
26 јануари 2015 во 20:39
Зачленет на:
15 јануари 2015
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Пол:
Машки
Роденден:
20 февруари 1984 (Возраст: 35)

Сподели:

dorijan

Нов член, Машки, 35

dorijan последен пат беше виден/а како:
26 јануари 2015