1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Diablo
Последна активност:
1 септември 2017 во 20:06
Зачленет на:
21 март 2016
Мислења:
6
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
101
Пол:
Машки
Роденден:
22 јануари 2001 (Возраст: 18)

Сподели:

Diablo

Истакнат Член, Машки, 18

Diablo последен пат беше виден/а како:
1 септември 2017