1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
-Dexter-
Последна активност:
12 мај 2013 во 15:39
Зачленет на:
12 мај 2013
Мислења:
1
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
1
Роденден:
22 август 1996 (Возраст: 23)

Сподели:

-Dexter-

Нов член, 23

-Dexter- последен пат беше виден/а како:
12 мај 2013