1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
- Dee Dee -
Зачленет на:
22 април 2012
Мислења:
70
Допаѓања:
110
Поени од трофеи:
33
Пол:
Женски
Роденден:
16 јануари 1999 (Возраст: 20)

Сподели: