1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
davor9678
Последна активност:
5 мај 2014 во 00:02
Зачленет на:
3 ноември 2013
Мислења:
1
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
3
Пол:
Машки
Роденден:
15 август 1995 (Возраст: 24)

Сподели:

davor9678

Нов член, Машки, 24

davor9678 последен пат беше виден/а како:
5 мај 2014