1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
DadyGril
Последна активност:
4 јуни 2014 во 20:59
Зачленет на:
21 јануари 2014
Мислења:
2
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
1

Ги следи 3

Следачи 1

Пол:
Женски
Роденден:
24 ноември 1995 (Возраст: 23)

Сподели:

DadyGril

Нов член, Женски, 23

Zapamti mi ja nasmevkata, eden den ke ti go unisti zivotot ... 21 јануари 2014

DadyGril последен пат беше виден/а како:
4 јуни 2014