Скорешна содржина од ComputerService

 1. ComputerService

  Влијание на антибиотикот при сексот (спермата)

  Уфф, не знам од каде и како да почнам да објаснувам..... (морав да прашам по форуми...) Значи во Понеделникот имавме секс со девојката (без заштита.. одевме стрикно со цел за бебе) но јас тие денови примав инекции (гентамицин) Понеделникот ја примив последната (точно 3/4 часа пред сексот) И...
 2. ComputerService

  Љубовта и разликата во годините

  фууууууууу... јас бев многу против на „ЉУБОВТА и РАЗЛИКАТА НА ГОДИНИТЕ!“ И глејте сеа шо ми се деси !! девојкава(женава) успеаа да ми пружи толку многуу љубов, што до сеа не сум ја осетил од никоја девојка, таа силна и топла љубов !
 3. ComputerService

  itnooo ee

  Земи погуглај мајлце :D ако немаш инспирација за да напишеш еден состав, тогаш не знам што да кажам :D п.с има некој будала шо ке си ја толчи глата да пишува состав?! „РЕБРАЊЕ ФКРАЈ“
 4. ComputerService

  Хардверски проблеми

  Значи ти се истурило кафе, треба да ја исвадиш батеријата, да ја земиш правосмукалката и да ја држиш на 1 цм оддалечена од тастатурата едно 30 тина минути така ке правиш со правосмукалката, СО ФЕН САМО МОЖЕШ ДА ЈА РАЗНЕСЕШ ТЕЧНОСТА НАСЕКАДЕ НИЗ ЛАПТОП! потоа ке земиш едно 2 кила орис, ке го...
 5. ComputerService

  Каде е погребан Александар III Македонски?

  Темава е малку стара, ко баба без заби, али ете се појави заболекар кој ке ја размлади малце :) П.с јас знам кае закопан, ама не кажувам оти ке прекажете
 6. ComputerService

  Врска со Ром/ка - да или не?

  Видете сеа мое мислење. Иднината не знаеме што може да ни донесе што би рекол јас (Животот е единствен крвав и трнлив пат до СМРТА!) Ние сеа се додека сме млади се надеваме на се и сешто, дека ке се ожениме со нај убавата девојка, ке бидеме полни пари, ке имаме добра работа.... но за жал тоа...
 7. ComputerService

  Марихуана - да или не?

  Не не, не реков кој дува ке нема деца, туку сакам да речам, само едноставно ме можам да замислам моите деца задутре да користат наркотици...
 8. ComputerService

  Хардверски проблеми

  Кој виндоус?! среди ли?!
 9. ComputerService

  Марихуана - да или не?

  Во ред, имаш деца?! планираш да имаш деца?! секако дека ДА, е сеа кога синти ке наполни 14-15 години ке почни да пуши марихуана(како ние што почнавме да пушиме цигари од мали) јас децата едноставно не сакам ЦИГАРА ВО УСТА да стават а камо ли МАРИХУАНА....
 10. ComputerService

  Кога последен пат...

  Во кој смисол мислиш „ПОСЛЕДЕН ПАТ УЖИВАШЕ“ п.с у практика македонциве во секоја секунда уживаат ! :cool:
 11. ComputerService

  Дали верувате во глупоста наречена „љубов“?

  Ти е**м и живот и све.....
 12. ComputerService

  Кога последен пат...

  Вчера.. Си купи долен веш?! :unsure :unsure :unsure
 13. ComputerService

  Пренатрупаност во домот

  Имав, пентиум2 процесори, може некој 10 тина беа, РД рамови(многу ретки-никој скоро не ги користи) стоеа така, еден ден ги фрлив, по некоја недела ми се јавува човек, му требале РД рамови, а цената на една РД-256 е околу 1400 денари, а јас имав ако не се лажам 10 тина почки 256
 14. ComputerService

  Пренатрупаност во домот

  Јас, знаете сум колекционер на стари работи, и искрено, една соба имам преполна со стари работи, ништо не фрлав/продавав од нив, така стекнав навика за се, КЕ СЕ НАЈДИ! ова еден ден има ДА ВРЕДИ МНОГУ, пак ке спомнам, пошо сум и компјутерџија, низ цела куќа на секаде имам делови од компјутери...
 15. ComputerService

  Вицови за полицајци

  Одат 2 полицајци во село, здогледуваат еден овчар, едниот полицаец му вели на другиот, сега со мојата итроштина ке му земам една офца на овчарот. Одат кај овчарот, и му вели едниот полицаец, овчару, ако ти кажам што животни се овие(мислел на овците) дали ке ми дадеш едно од нив?! Овчарот се...