1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Членови кои ComputerService ги следи

 1. violetmoon

  Модератор, Женски
  Мислења:
  2,635
  Допаѓања:
  5,715
  Поени од трофеи:
  1,153