1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
CofD
Последна активност:
28 декември 2013 во 00:12
Зачленет на:
22 февруари 2012
Мислења:
23
Допаѓања:
9
Поени од трофеи:
3
Пол:
Машки
Роденден:
јануари 18

Сподели:

CofD

Нов член, Машки

CofD последен пат беше виден/а како:
28 декември 2013