1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
christinna
Последна активност:
15 април 2013 во 16:19
Зачленет на:
11 јуни 2012
Мислења:
10
Допаѓања:
5
Поени од трофеи:
3
Пол:
Женски
Роденден:
4 февруари 1993 (Возраст: 26)

Сподели:

christinna

Нов член, Женски, 26

christinna последен пат беше виден/а како:
15 април 2013