1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
boro
Последна активност:
29 февруари 2012 во 09:38
Зачленет на:
29 февруари 2012
Мислења:
4
Допаѓања:
4
Поени од трофеи:
3
Пол:
Машки

Сподели:

boro

Нов член, Машки

boro последен пат беше виден/а како:
29 февруари 2012